Регионално такмичење, резултати за школску 2023/2024 годину

23/04/2024

Поштоване колегинице и колеге,

поштовани ученици

У прилогу поруке достављамо вам резултате регионалног такмичења талената, које је одржано у суботу, 20. априла 2024. године на Електронском факултету у Нишу.

Ученици који су освојили једно од прва три места пласирали су се на државно такмичење талената.

Државно такмичење за ученике средњих школа биће одржано 25. маја 2024. године у Чачку а за ученике основних школа 01. јуна 2024. године у Панчеву. Уколико буде неких промена благовремено ћемо вас обавестити.

Такмичења се налазе у календару такмичења Министарства просвете Републике Србије.

Ученици који нису доставили радове у Word-у и PDF формату, молимо да исте доставе до среде 24. априла 2024. године, као и штампане примерке радова.

У прилогу дописа са резултатима, стоји напомена, да сви ученици за државно такмичење треба да ураде Power Point презентацију свога рада, чије трајање на одбрани радова не треба да буде дуже од 10 минута! Презентацију ученици треба да доставе на наш email до 15. маја 2024. године, како бисмо исте проследили организаторима такмичења.

Стојимо вам на располагању за све потребне информације.

Срдачан поздрав!

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ТАЛЕНТЕ НИШ

др Драган Тописировић

Резултате можете преузети овде.

Такође, можете погледати галерију слика са такмичења.