Завршна свечаност и додела диплома полазницима школе природно-математичких наука на ПМФ Ниш, 28. март 2024. године

У организацији Регионалног центра за таленте Ниш и Природно-математичког факултета у Нишу, ове школске године одржана је Школа природно-математичких наука за полазнике Регионалног центра за таленте Ниш.

Преко 100 ученика VII и VIII разреда основних школа и ученика средњих школа из Ниша, Пирота, Алексинца, Житорађе, Прокупља, Лебана и Куршумлије похађало је ову школу која је обухватала научне дисциплине: математику, физику, хемију, рачунарску технику, биологију и екологију и географију. Свечани завршетак школе је одржан 28. марта 2024. године на Природно-математичком факултету у Нишу где су полазницима уручене дипломе о завршеној школи и пригодни поклони, а наставницима сарадницима Регионалног центра за таленте Ниш и школама из којих су били ученици додељене су захвалнице.