Rezultati sa republičkog takmičenja

 



РЕЗУЛТАТИ СА РЕПУБЛИЧКОГ ТАКМИЧЕЊА И СМОТРЕ НАУЧНО-ИСТРАЖИВАЧКОГ И УМЕТНИЧКОГ СТВАРАЛАШТВА ТАЛЕНАТА ОДРЖАНОГ 2011. ГОДИНЕ У БЕОГРАДУ







СРЕДЊЕ ШКОЛЕ




1. СРПСКИ ЈЕЗИК

Име и презиме Разред Школа Место Број поена-тест знања Број поена-стручни рад Број поена-укупно
Јелена Маринковић III Гимназија “Урош Предић” Панчево 48 50 98
Милица Маринковић III Гимназија “Урош Предић” Панчево 45 50 95
Катарина Грујичић III “Карловачка гимназија” Сремски Карловци 45 49 94
Слађана Грмаш III “Карловачка гимназија” Сремски Карловци 43 49 92
Маја Ристић III Гимназија “Стеван Јаковљевић” Врање 43 47 90
Богдан Вуруна III Парловачка гимназија Пожаревац 45 40 85
Aлександра Тодоровић IV Гимназија у Прокупљу Ниш 36 40 76
Наташа Рајић IV “Карловачка гимназија” Сремски Карловци 45 30 75
Миљана Биговић I Гим. и ек. “Доситеј Обрадовић” Бачка Топола 39 35 74
Ноеми Фекете IV “Карловачка гимназија” Сремски Карловци 43 30 73




2. КЊИЖЕВНОСТ

Име и презиме Разред Школа Место Број поена-тест знања Број поена-стручни рад Број поена-укупно
Дуња Илић II Гимназија “Душан Васиљев” Панчево 46 50 96
Јелена Микић III Економско-трговинска школа Врање 42 50 92
Ружица Слијепчевић I “Карловачка гимназија” Сремски Карловци 43 47 90
Александра Петровић II Гимназија Гроцка Београд II 43 47 90
Никола Лазић II Паланачка гимназија Пожаревац 40 46 86
Владана Костић II Уметничка школа Ниш 38 45 83
Весна Бабић II III београдска гимназија Београд II 43 40 83
Лидија Стојецки III Гимназија “Сава Шумановић” Сремски Карловци 45 35 80
Невена Лукинић II Гимназија “Урош Предић” Панчево 42 38 80
Ива Иванов IV III београдска гимназија Београд II 50 30 80
Невена Кречак III Економска школа “Нада Димић” Београд I-Земун 46 34 80
Божана Раденковић IV Гимназија Пирот Ниш 41 38 79
Дуња Лукић II “Карловачка гимназија” Сремски Карловци 32 46 78
Јелена Младеновић IV Гимназија Пирот Ниш 41 37 78
Милана Никић I “Карловачка гимназија” Сремски Карловци 33 42 75
Ана Борошак IV Гимназија Пирот Ниш 22 33 55




3. БИОЛОГИЈА

Име и презиме Разред Школа Место Број поена-тест знања Број поена-стручни рад Број поена-укупно
Даница Косановић IV I београдска гимназија Београд II 46 49 95
Соња Јанковић IV Гимназија “Бора Станковић” Ниш 42 48 90
Мирјана Араповић III Чачак 38 46 84
Александра Берић IV IX Гимназија “М.П.Алас” Београд I-Земун 34 50 84
Марија Вучковић III Гимназија Пожаревац 32 48 80
Мирјана Билибајкић I Гимназија Пожаревац 28 47 75
Лидија Миловановић III Гимназија Пожаревац 28 47 75
Наташа Пузовић III IX Гимназија “М.П.Алас” Београд I-Земун 40 35 75
Ана Момчиловић III Гимназија “Светозар Марковић” Ниш 26 48 74
Видо Младеновић III Гимназија “Светозар Марковић” Бор 28 46 74
Радмила Мирчић II Гимназија Пожаревац 26 45 71
Анђела Бошковић I Гимназија “Бора Станковић” Бор 28 42 70
Владана Стојиљковић III Гимназија “Светозар Марковић” Ниш 28 39 67
Саво Аџић III Гимназија Ивањица Чачак 28 30 58
Ирфан Шантић IV Медицинска школа Ужице 10 48 58
Дарко Карапанџић IV Гимназија Пирот Ниш 20 37 57
Зорана Лазаревић IV Гимназија Пирот Ниш 18 38 56
Милица Ковачевић IV Медицинска школа Ужице 8 45 53








4. МАТЕМАТИКА

Име и презиме Разред Школа Место Број поена-тест знања Број поена-стручни рад Број поена-укупно
Никола Петровић III Гимназија Пожаревац 50 50 100
Никола Милановић III I Кг. Гимназија Крагујевац 50 50 100
Срђан Стефановић II Шабачка гимназија Лозница 45 50 95
Вељко Вранић II I Кг. Гимназија Крагујевац 45 50 95
Александар Ивановић II I Кг. Гимназија Крагујевац 45 50 95
Ђорђе Ивановић I Гимназија Чачак Чачак 50 44 94
Маја Трумић III Гимназија “Бора Станковић” Бор 45 49 94
Зоран Лукић I Гимназија “Вук Караџић” Лозница 45 48 93
Тијана Шоњић I I Математичка Гимназија Београд I-Земун 45 48 93
Драгана Тадић I Гимназија “Вук Караџић” Лозница 45 45 90
Даринка Зечевић II Гимназија “Вук Караџић” Лозница 45 45 90
Драгутин Остојић II I Кг. Гимназија Крагујевац 45 45 90
Павле Ћоровић I IX Гимн. “М.П.Алас” Београд I-Земун 45 45 90
Милан Павловић IV Гимназија Чачак Чачак 40 45 85
Ана Станојевић III Гимназија “Светозар Марковић” Ниш 35 50 85
Рајко Корићанац IV Гимназија Чачак Чачак 40 44 84
Милан Тошић III Гимназија Пожаревац 35 49 84
Милица Јовановић III I Кг.Гимназија Крагујевац 35 49 84
Стефан Прокопић I Гимназија “Вук Караџић” Лозница 35 48 83
Лазар Перић I I Матем. Гимназија Београд I-Земун 35 48 83
Неда Топољанац I I Матем. Гимназија Београд I-Земун 40 43 83
Ивана Чупић IV Паланачка гимназија Пожаревац 50 32 82
Кристина Јовичић II Паланачка гимназија Пожаревац 50 32 82
Кристина Јањић II Гимназија Чачак Чачак 35 46 81
Лазар Стојковић II Гимназија “Светозар Марковић” Ниш 30 50 80
Јелена Симеуновић III Гимназија “Вук Караџић” Лозница 45 34 79
Миломир Драговић IV Математичка гимназија Београд II 30 49 79
Мирјана Шолајић IV Гимназија Чачак Чачак 40 38 78
Марко Грујичић II Гимназија Чачак Чачак 40 38 78
Јелена Урошевић II Гимназија Чачак Чачак 40 38 78
Јована Димитријевић I Математичка гимназија Лозница 30 47 77
Тамара Вурдеља I Гимназија “Сава Шумановић” Сремски Карловци 30 45 75
Евгенија Мирчески II Гимназија Обреновац Београд II 30 45 75
Емилија Станојевић IV IX Гимназија “М.П.Алас” Београд I-Земун 40 35 75
Љубомир Марковић IV Гимназија Чачак Чачак 30 43 73
Татјана Капетановић II Гимназија “Вук Караџић” Лозница 30 42 72
Анита Лупшић II Пожаревачка гимназија Пожаревац 40 31 71
Златко Величковић IV Економско-тргов. школа Панчево 40 31 71
Бојан Парезановић II Гимназија Ивањица Чачак 40 30 70
Оливера Валентировић I Гимназија “Сава Шумановић” Сремски Карловци 25 45 70
Милица Јевтић II I Кг. Гимназија Крагујевац 40 29 69
Невена Ћирић II Паланачка гимназија Пожаревац 40 26 66
Ана Герун II III београдска гимназија Београд I-Земун 40 26 66
Ненад Поповић IV Гимназија Ивањица Чачак 25 40 65
Вања Видојевић III Гимназија Чачак Чачак 15 50 65
Предраг Пантовић IV Гимназија Чачак Чачак 30 33 63
Соња Симеуновић I Гимназија “Вук Караџић” Лозница 10 43 53
Соња Илић II Техничка школа Чачак 30 20 50
Катарина Лупшић IV Пожаревачка гимназија Пожаревац 15 24 39








5. ХЕМИЈА

Име и презиме Разред Школа Место Број поена-тест знања Број поена-стручни рад Број поена-укупно
Ана Ђурановић IV V београдска гимназија Београд II 50 49 99
Тамара Томић III Гимназија “Урош Предић” Панчево 43 50 93
Наталија Арсић II I београдска гимназија Београд I-Земун 48 45 93
Ана-Марија Недић II Гимназија “Жарко Зрењанин” Нови Сад 42 50 92
Миљан Ћоровић III Гимназија “Жарко Зрењанин” Нови Сад 42 49 91
Владимир Голубовић III IX Гимназија “М.П.Алас” Београд I-Земун 46 45 91
Стефан Мојсиловић III Гимназија Ивањица Чачак 41 49 90
Јелена Митровић IV Гимназија Чачак Чачак 44 46 90
Радослав Павловић II Медицинска школа Крагујевац 39 50 89
Исидора Радовић III Гимназија “Жарко Зрењанин” Нови Сад 38 50 88
Милош Павловић II Прехрамбено-хемијска школа Ниш 40 48 88
Немања Аксић I Гимназија “Бора Станковић” Бор 40 47 87
Петар Станић III I Техничка школа Крагујевац 33 48 81
Марија Јолић IV VIII београдска гимназија Београд II 30 50 80
Милица Јешић I Ужичка гимназија Ужице 32 47 79
Николија Радојчић II Гимназија Ивањица Чачак 42 36 78
Мирјана Милинковић II Гимназија Ивањица Чачак 42 36 78
Андријана Којић I Гимназија Пожаревац 31 47 78
Данило Николић IV Гимназија Ивањица Чачак 32 45 77
Анђела Павловић I Гимназија Чачак Чачак 28 47 75
Наташа Ђурић III Средња школа “Свети Сава” Лозница 28 45 73
Урош Тодоровић I Гимназија Чачак Чачак 28 43 71
Дајана Јањић I Гимназија Чачак Чачак 22 47 69
Љиљана Павловић I Гимназија Чачак Чачак 18 47 65
Милица МИлошевић III Гимназија Чачак Чачак 21 41 62
Никола Петровић I Гимназија Чачак Чачак 18 44 62
Катарина Поповић III Гимназија Чачак Чачак 23 38 61
Катарина Недовић II Гимназија Чачак Чачак 13 43 56








6. ИСТОРИЈА

Име и презиме Разред Школа Место Број поена-тест знања Број поена-стручни рад Број поена-укупно
Аница Милојковић IV Гимназија Пожаревац Пожаревац 47 50 97
Јелена Нојнер II Гимназија Пожаревац Пожаревац 49 47 96
Немања Иванчевић III Гимназија “Светозар Марковић” Нови Сад 47 46 93
Биљана Марковић II Средња економска школа Лозница 45 48 93
Марица Мишић III Гимназија Зајечар Бор 41 50 91
Ивана Ристивојевић IV Паланачка гимназија Пожаревац 42 48 90
Филип Ивановић II Средња школа Пожаревац 44 46 90
Ђорђе Ђорђевић III Гимназија “Светозар Марковић” Нови Сад 42 48 90
Мирјана Бараћ IV Гимназија Приштина Ниш 42 48 90
Стефан Максимовић I Медицинска школа Бор 45 45 90
Тања Адамовић I Филолошка гимназија Београд I-Земун 43 40 83
Немања Спалевић III Гимназија Пожаревац 39 43 82
Дамјан Југовић Спајић IV VI београдска гимназија Београд II 34 48 82
Драган Валентировић I Гимназија “Сава Шумановић” Сремски Карловци 35 46 81
Милица Ђорђевић III Гимназија Зајечар Бор 31 50 81
Јована Мјеримачка III Средња стручна школа Црвенка Суботица 40 40 80
Лука Михајловић III “Карловачка гимназија” Сремски Карловци 31 48 79
Андрија Адамовић III Гимназија Зајечар Бор 25 50 75
Милица Бузмановић I Средња економска школа Лозница 33 40 73
Дуња Перковић IV Гимназија “Урош Предић” Панчево 24 48 72








7. ИНФОРМАТИКА

Име и презиме Разред Школа Место Број поена-тест знања Број поена-стручни рад Број поена-укупно
Немања Станчић IV Математичка гимназија Београд II 48 48 96
Александар Слијепчевић IV ЕТШ “Никола Тесла” Београд II 48 46 94
Немања Малашевић IV МЕШ Бор 41 50 91
Душан Јосиповић II ЕТШ “Никола Тесла” Београд II 40 50 90
Иван Исаиловић IV ЕТШ “Земун” Београд I-Земун 41 49 90
Стефан Ераковић IV ЕТШ “Земун” Београд I-Земун 43 47 90
Борјан Панић IV ЕТШ “Никола Тесла” Београд II 41 43 84
Алекса Крстић II ЕТШ “Никола Тесла” Београд I-Земун 38 45 83
Филип Јекић III Гимназија Ивањица Чачак 36 45 81
Стефан Салатић III Земунска гимназија Београд I-Земун 36 45 81
Милош Пауновић II ЕТШ “Никола Тесла” Београд I-Земун 35 45 80
Иван Марић II ЕТШ “Никола Тесла” Београд I-Земун 35 45 80
Никола Влаховић II ЕТШ “Никола Тесла” Београд I-Земун 35 45 80
Александар Борзановић III Гимназија “Урош Предић” Панчево 33 45 78
Бранко Денчић III Техничка школа Бор 31 45 76
Јована Марковић IV Гимназија Пирот Ниш 33 42 75
Милош Иванчевић III Гимназија “Светозар Марковић” Нови Сад 31 43 74
Александар Здравковић III Техничка школа Бор 28 45 73
Марко Гајић III Гимназија “Сава Шумановић” Сремски Карловци 26 44 70
Дарко Манић II Гимназија Пирот Ниш 30 40 70
Александра Лакић IV Техничка школа Лозница 25 45 70
Милош Симоновић IV МЕШ Бор 26 44 70
Владимир Мијаиловић III Гимназија Ивањица Чачак 28 40 68
Павле Чкоњевић I Техничка школа Чачак 23 44 67
Татјана Бичкеи III Гимназија “Жарко Зрењанин” Нови Сад 23 42 65
Игор Поповић III Гимназија Ивањица Чачак 18 46 64
Весна Живановић IV Техничка школа Лозница 18 45 63
Тијана Грујичић III Гимназија “Сава Шумановић” Сремски Карловци 13 41 54
Никола Спасић IV МЕШ Бор 0 45 45








8. ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Име и презиме Разред Школа Место Број поена-тест знања Број поена-стручни рад Број поена-укупно
Дарко Перић III Гимназија Пожаревац 49 50 99
Вук Мартиновић III Гимназија Пожаревац 49 58 97
Надежда Тодоровић I Гимназија Пожаревац 46 59 95
Јелена Видовић II IX Гимназија “М.П.Алас” Београд I-Земун 46 48 94
Марина Димић I Пожаревачка гимназија Пожаревац 45 48 93
Сташа Чанатлић IV Гимназија “Лаза Костић” Нови Сад 45 48 93
Кристина Солдатовић I XIII београдска гимназија Београд II 46 47 93
Маја Бркљач I Филолошка гимназија Београд I-Земун 46 47 93
Алекса Митревски I Гимназија “Светозар Марковић” Нови Сад 42 50 92
Теодора Цворичек II II Кг. гимназија Крагујевац 46 46 92
Сташа Стојков IV “Карловачка гимназија” Сремски Карловци 42 49 91
Ксенија Еделински I “Карловачка гимназија” Сремски Карловци 44 47 91
Иван Милошевић III Гимназија Пожаревац 48 43 91
Тијана Вучићевић I Гимназија Пожаревац 42 49 91
Даница Јовановић III I Кг.гимназија Крагујевац 45 46 91
Јелена Стојановић III СШ “Младост” Пожаревац 45 45 90
Милица Савић I Гимназија Пожаревац 50 40 90
Владимир Павловић II Гимназија “Вук Караџић” Лозница 41 49 90
Сања Чаловић IV II Кг. гимназија Крагујевац 41 49 90
Јелена Јегдић II IV београдска гимназија Београд II 40 50 90
Данијел Ристић I Филолошка гимназија Београд I-Земун 46 44 90
Бојана Арсенијевић III Економска школа Ниш 38 50 88
Јована Ђурђевић IV II Кг. гимназија Крагујевац 44 42 86
Лука Ранђеловић III Гимназија “Бора Станковић” Бор 41 45 86
Маја Пејчиновић I Филолошка гимназија Београд I-Земун 44 42 86
Сања Раковић III “Карловачка гимназија” Сремски Карловци 43 42 85
Милица Станковић II Паланачка гимназија Пожаревац 39 46 85
Татјана Кличковић I Гимназија “Светозар Марковић” Нови Сад 48 36 84
Милан Савић IV ЕТШ “Никола Тесла” Пожаревац 38 45 83
Милош Вулетић II Гимназија “Лаза Костић” Нови Сад 40 43 83
Ана Стојановић I Гимназија “Стеван Јаковљевић” Врање 43 40 83
Милан Табаков II Гимназија “Лаза Костић” Нови Сад 34 48 82
Петар Јанковић II Гимназија “Вук Караџић” Лозница 36 46 82
Сандра Стојановић IV Гимназија “Стеван Јаковљевић” Врање 37 45 82
Илија Јогрић I СШ “Никола Тесла” Бор 40 42 82
Марко Путниковић III Ваљевска гимназија Лозница 34 47 81
Ненад Јевтић I Гимназија “Стеван Јаковљевић” Врање 41 40 81
Иван Цветковић IV Гимназија “Бора Станковић” Бор 41 40 81
Матија Агић II Паланачка гимназија Пожаревац 34 46 80
Тихомир Симин IV Гимназија “Лаза Костић” Нови Сад 31 49 80
Јована Богојевић II Пожаревачка гимназија Пожаревац 39 39 78
Маргарета Попов III Гимназија “Светозар Марковић” Нови Сад 38 39 77
Ана Зафировска IV Гимназија Пожаревац 33 43 76
Дијана Цоцић IV Гимназија “Бора Станковић” Бор 35 40 75
Александар Лупић I Гимназија “Сава Шумановић” Сремски Карловци 34 38 72
Владимир Симин II Гимназија “Лаза Костић” Нови Сад 40 20 60
Стефан Шушњар I Математичка гимназија Панчево 39 20 59
Лука Рајак I Гимназија “Вук Караџић” Лозница 0 30 30








9. ПСИХОЛОГИЈА

Име и презиме Разред Школа Место Број поена-тест знања Број поена-стручни рад Број поена-укупно
Ленка Бајчетић III V београдска гимназија Београд II 42 42 84
Никола Величковић IV ЕТШ “Никола Тесла” Београд II 36 45 81
Ана Стојковић IV Гимназија Пожаревац 34 44 78
Драган Ђунђа III Гимназија “Бора Станковић” Врање 48 30 78
Дуња Карановић I Филолошка гимназија Београд II 38 37 75
Милица Тодоровић IV СШ Гроцка Београд II 32 39 71
Ђурђија Џордан III I београдска гимназија Београд I-Земун 38 31 69
Емилија Дробњаковић IV Гимназија Прибој Ужице 28 38 66
Јања Марковић III Земунска гимназија Београд I-Земун 34 31 65
Јована Филиповић II Гимназија “Бора Станковић” Врање 38 26 64
Марија Цмиљановић III Гимназија Прибој Ужице 38 25 63
Олга Ђурић IV IX Гимн.”М.П.Алас” Београд I-Земун 22 34 56
Тина Митровић II Гимназија Пирот Ниш 22 26 48
Александра Ђенадић IV Пољопр.-хем. школа Обреновац Београд II 12 30 42








10. ФИЗИКА

Име и презиме Разред Школа Место Број поена-тест знања Број поена-стручни рад Број поена-укупно
Стефан Петковић II Гимназија Чачак Чачак 50 49 99
Мартина Миловановић II Гимназија Чачак Чачак 49 49 98
Даница Богдановић II Гимназија Чачак Чачак 50 44 94
Лука Котарац II Гимназија “Свети Сава” Ужице 50 43 93
Милена Радомировић II Гимназија “Урош Предић” Панчево 50 43 93
Мирослав Биочанин II Гимназија Чачак Чачак 50 42 92
Милош Јанковић III Ужичка гимназија Ужице 50 42 92
Милован Ђокић IV Гимназија “Вук Караџић” Лозница 50 42 92
Младен Бановић I Гимназија “Вук Караџић” Лозница 50 42 92
Ивана Васиљевић I Гимназија “Вук Караџић” Лозница 50 42 92
Невена Бајовић II Гимназија Чачак Чачак 48 43 91
Љиљана Симоновић III Гимназија “Свети Сава” Ужице 50 41 91
Огњен Станисављевић I Гимназија “Свети Сава” Ужице 50 41 91
Димитрије Стојчић III Ужичка гимназија Ужице 50 41 91
Јелена Вујић III Ваљевска гимназија Лозница 50 41 91
Рашко Крушчић II Гимназија “Чачак” Чачак 50 40 90
Милорад Котуровић II Гимназија “Свети Сава” Ужице 47 43 90
Марко Милисављев II Гимназија “Урош Предић” Панчево 45 45 90
Петар Миленковић III I Кг.гимназија Крагујевац 46 44 90
Богдан Марковић II Математичка гимназија Београд I-Земун 49 41 90
Марија Јелић III Математичка гимназија Београд I-Земун 40 42 90
Стефан Јовановић II I Кг. гимназија Крагујевац 35 41 76
Маријана Јеринић I Ужичка гимназија Ужице 15 44 59








11. ЖИВОТНА СРЕДИНА

Име и презиме Разред Школа Место Број поена-тест знања Број поена-стручни рад Број поена-укупно
Ђорђе Чолаковић IV XIII београдска гимназија Београд II 50 48 98
Јована Јоксимовић IV ОГ “Милутин Миланковић” Београд II 50 45 95
Никола Ристић III Гимназија Зајечар Бор 42 50 92
Рената Мехеш IV ТШ “23. мај” Панчево 38 45 83
Соња Николић II Гимназија “Бора Станковић” Бор 40 42 82
Бранка Трујкић III Техничка школа Бор 36 42 78
Јована Рамјанц IV ТШ “23. мај” Панчево 30 47 77
Ђорђе Мутавџић IV ТШ “23. мај” Панчево 21 46 67








12. ГЕОГРАФИЈА

Име и презиме Разред Школа Место Број поена-тест знања Број поена-стручни рад Број поена-укупно
Милица Гачић III Гимназија Пожаревац 45 50 95
Милица Гајић III VI београдска гимназија Београд II 46 48 94
Камала Мујезиновић I Пријепољска гимназија Ужице 45 47 92
Андреј Меланк IV Гимназија “Душан Васиљев” Панчево 47 45 92
Милан Тепић II III београдска гимназија Београд II 45 47 92
Биљана Баковић I Пријепољска гимназија Ужице 41 49 90
Алдин Хамидовић II Пријепољска гимназија Ужице 39 49 88
Младен Радовић III ЕТШ “Никола Тесла” Лепосавић 37 48 85
Александар Бојић II Средња школа Лозница 36 46 82
Милица Анђелковић III Гимназија Лебане Врање 41 39 80
Ђорђе Васић II Гимназија “Вук Караџић” Лозница 35 44 79
Предраг Стоилковић III Гимназија Лебане Врање 38 40 78
Бојан Љујић I Гимназија Ивањица Чачак 41 36 77
Наталија Ракоњац I Пријепољска гимназија Ужице 33 44 77
Никола Маринковић III Ужичка гимназија Ужице 38 37 75
Александар Голубовић II Гимназија Ивањица Чачак 33 40 73
Јелена Ђорђевић III Гимназија “Свети Сава” Ужице 31 41 72
Наталија Стевановић III Гимназија Лебане Врање 36 33 69
Алдин Мујезиновић I Пријепољска гимназија Ужице 22 44 66
Невена Томашевић III Пријепољска гимназија Ужице 21 44 65
Игор Пурић II Пријепољска гимназија Ужице 21 44 65
Алмаса Аломеровић III Пријепољска гимназија Ужице 26 38 64
Лазар Даниловић I ССШ “Радоје Љубичић” Ужице 19 44 63
Јелена Микулић I Гимназија Пожаревац 22 40 62
Иван Пенезић I ССШ “Радоје Љубичић” Ужице 17 44 61
Катарина Павловић I Ужичка гимназија Ужице 23 37 60
Марија Милутиновић I Гимназија Пожаревац 17 40 57
Јелена Томашевић III Пријепољска гимназија Ужице 12 44 56
Адмир Оковић III Пријепољска гимназија Ужице 18 38 56
Бобана Терентић III Гимназија Косовска Митровица 13 40 53
Невена Костовић III Гимназија Косовска Митровица 7 40 47
Петар Гајић I ССШ “Радоје Љубичић” Ужице 17 0 17








13. РУСКИ ЈЕЗИК

Име и презиме Разред Школа Место Број поена-тест знања Број поена-стручни рад Број поена-укупно
Јована Гвозденовић IV “Карловачка гимназија” Сремски Карловци 40 35 75
















ОСНОВНЕ ШКОЛЕ




1. СРПСКИ ЈЕЗИК

Име и презиме Разред Школа Место Пласман
Аљоша Миленковић VII ОШ “14. октобар” Београд II I место
Тамара Живковић VII ОШ “Стојан Новаковић” Лозница II место
Соња Говорчиновић VII ОШ “Стојан Новаковић” Лозница III место
Милена Стојићевић VII ОШ “Вук Караџић” Пожаревац III место
Катарина Живојиновић VII ОШ “Д.Обрадовић” Пожаревац III место
Анђела Драгић VII ОШ “Јован Цвијић” Пожаревац III место
Никола Јовановић VII ОШ “Х.С.Младеновић”" Пожаревац III место

2. КЊИЖЕВНОСТ

Име и презиме Разред Школа Место Пласман
Александар Ивковић VIII ОШ “Ј. Поповић” Нови Сад II место
Вукашин Вишковић VIII ОШ “Ј. Поповић” Нови Сад II место
Маша Ђорђевић VIII ОШ “Краљ Петар I” Нови Сад III место
Урош Стоиљковић VII ОШ “Карађорђе” Пожаревац III место

3. БИОЛОГИЈА

Име и презиме Разред Школа Место Пласман
Ивана Грубор VIII ОШ “Милан Ракић” Београд I-Земун II место
Катарина Михајловић VIII ОШ “Љуба Нешић” Бор II место
Марија Ковачевић VII ОШ “Раде Кончар” Београд I-Земун III место
Тамара Нинковић VIII ОШ “Милан Ракић” Београд I-Земун III место
Ана Ковачевић VIII ОШ “Бранко Ћопић” Београд II III место
Марта Минић VII ОШ “Дринка Павловић” Београд II III место
Андреа Томић VII ОШ “Вук Караџић” Бор III место
Анђела Благојевић VIII МИД Тодоровић Крагујевац III место
Горица Видовић VII ОШ “Анта Богићевић” Лозница III место
Сунчица Васиљевић VIII ОШ “Јован Цвијић” Лозница III место
Јелена Арсић VIII ОШ “Ната Јеличић” Лозница III место
Катарина Чикић VII ОШ “Стојан Новаковић” Лозница III место
Младен Мишић VIII ОШ “Доситеј Обрадовић” Пожаревац III место
Ана Павловић VIII ОШ “Дуде Јовић” Пожаревац III место
Игор Токовић VIII ОШ “Бранко Радичевић” Ужице III место

4. МАТЕМАТИКА

Име и презиме Разред Школа Место Пласман
Марко Пурић VIII ОШ “Јован Цвијић” Лозница I место
Ружица Цветановић VIII ОШ “Х.Р.Шишковић” Пожаревац I место
Младен Станковић VII ОШ “Иван Гундулић” Београд I-Земун III место
Милош Грубор VIII ОШ “С.Г. Митраљета” Београд I-Земун III место
Филип Ристовски VII ОШ “Карађорђе” Београд II III место
Тијана Стојанов VIII ОШ “Руђер Бошковић” Београд II III место
Александар Маричић VIII ОШ “Руђер Бошковић” Београд II III место
Драган Божиновић VIII ОШ “12. септембар” Бор III место
Марија Поповић VIII ОШ “Анта Богићевић” Лозница III место

5. ХЕМИЈА

Име и презиме Разред Школа Место Пласман
Миона Ћоровић VII ОШ “Соња Маринковић” Београд I-Земун III место
Никола Паприца VIII ОШ “Бора Станковић” Београд II III место
Милош Селаковић VIII ОШ “Слободан Секулић” Ужице III место

6. ИСТОРИЈА

Име и презиме Разред Школа Место Пласман
Васко Келић VIII ОШ “Краљ Петар I” Београд II I место
Немања Кораћ VII ОШ “Вук Караџић” Бор I место
Александар ћМијатови VIII ОШ “Петар Тасић” Лозница I место
Михајло Петровић VIII ОШ “Ђура Јакшић” Београд II III место
Филип Пејковић VIII ОШ “Браћа Барух” Београд II III место
Миљана Стојановић VII ОШ “Ђура Јакшић” Бор III место
Марко Ђурђевић VII ОШ “Милован Глишић” Лозница III место
Вељко Гогановић VII ОШ “Јован Поповић” Нови Сад III место
Александар Момчиловић VIII ОШ “Надежда Петровић” Пожаревац III место

7. ИНФОРМАТИКА

Име и презиме Разред Школа Место Пласман
Марко Недељковић VII ОШ “Радоје Домановић” Ниш III место
Никола Митровић VII ОШ “Цар Константин” Ниш III место
Марина Крак VII ОШ “Васа Стајић” Нови Сад III место

8. ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Име и презиме Разред Школа Место Пласман
Невена Томић VII ОШ “Иво Лола Рибар” Београд II I место
Филип Крањац VII ОШ “Бранко Радичевић” Нови Сад I место
Огњен Лукачевић VIII ОШ “Д. Давидовић” Пожаревац I место
Соња Ангеловски VIII ОШ “Душко Радовић” Београд I-Земун II место
Силвија Милосављевић VIII ОШ “Филип Кљајић Фића” Београд II II место
Алекса Радовановић VIII ОШ “Ђуро Стругар” Београд I-Земун III место
Теа Чакић VIII ОШ “Краљ Александар I” Београд I-Земун III место
Јована Шормаз VIII ОШ “Исидора Секулић” Београд II III место
Стефан Петровић VII ОШ “Бранко Радичевић” Бор III место
Анастасија Стошић VIII ОШ “Вук Караџић” Врање III место
Александра Ристић VII ОШ “Коста Стаменковић” Лесковац Врање III место
Мина Петровић VIII ОШ “21. октобар” Крагујевац III место
Тара Лекић VII ОШ “Жарко Зрењанин” Нови Сад III место
Карла Мутибарић VII ОШ “Никола Тесла” Нови Сад III место
Филип Полак VII ОШ “Вук Стефановић Караџић” Панчево III место
Андријана Винадија Душица Симић VIII ОШ “Стевица Јовановић” Панчево III место
Дарко Илин VIII ОШ “Карађорђе” Пожаревац III место

9. ФИЗИКА

Име и презиме Разред Школа Место Пласман
Богдан Радичевић VIII ОШ “Мајка Југовића” Београд I-Земун I место
Немања Филиповић VIII ОШ “Вук Караџић” Сремчица Београд II I место
Марија Милутиновић VIII ОШ “Анта Богићевић” Лозница I место
Дарја Лубарда VIII ОШ “Анта Богићевић” Лозница I место
Вукашин Манојловић VII ОШ “Вук Караџић” Лозница I место
Никола Максимовић VII ОШ “Анта Богићевић” Лозница II место
Милоје Ђукановић VII ОШ “Анта Богићевић” Лозница II место
Катарина Видојевић VII ОШ “Анта Богићевић” Лозница II место
Иван Гарић VIII ОШ “Свети Сава” Лозница II место
Милана Дундић VIII ОШ “Бранко Радичевић” Панчево II место
Јована Бујак VIII ОШ “Бранко Радичевић” Панчево II место
Иван Вукосављевић VII ОШ “Марко Орешковић” Београд I-Земун III место
Коста Марић VII ОШ “Михајло Пупин” Београд I-Земун III место
Михаило Марчетић VII ОШ “Младост” Београд I-Земун III место
Петар Вуковић VII ОШ “Радоје Домановић” Београд I-Земун III место
Ирена Станковић VIII ОШ “Вук Караџић” Чачак III место
Небојша Богдановић VIII ОШ “Вук Караџић” Чачак III место

10. ЖИВОТНА СРЕДИНА

Име и презиме Разред Школа Место Пласман
Јована Радојчић VII ОШ “Свети Сава” Велики Црљени Београд II I место
Милица Атанацковић VIII ОШ “Вук Караџић” Бор I место
Никола Лазовић VIII ОШ “Милица Павловић” Чачак I место
Иконија Јефтић VIII ОШ “Ратко Митровић” Чачак II место
Невена Костић VIII ОШ “Вук Караџић” Бор III место
Јелена Павловић VIII ОШ “Вук Караџић” Бор III место

11. ГЕОГРАФИЈА

Име и презиме Разред Школа Место Пласман
Луција Рубежић VIII ОШ “Бранко Радичевић” Нови Сад II место
Ненад Поповић VIII ОШ “Ђура Јакшић” Бор III место
Вук Раднић VIII ОШ “Јован Цвијић” Лозница III место
Игор Ћорић VIII ОШ “Никола Тесла” Нови Сад III место

12. РУСКИ ЈЕЗИК

Име и презиме Разред Школа Место Пласман
Ирена Петронијевић VII ОШ “Ђорђе Крстић” Београд II III место














Pogledajte još i

Zbornik radova 2013

Zbornik radova 2013

Ovaj Zbornik radova sa Četvrtog simpozijuma naučnog i umetničkog stvaralaštva talenata, sadrži radove svih učenika koji su osvojili јеdnо od prva tri mesta...

 
Регионално такмичење 2013 – фотографије

Регионално такмичење 2013 – фотографије

Овде можете погледати фотографије са Регионалног такмичења и смотре научно-истраживачког...

 

Резултати са регионалног такмичења 2013

Ovde možete pogledati listu sa imenima učesnika na Regionalnom takmičenju i smotri naučno-istraživačkog i umetničkog stvaralaštva talenata održanog...

 
Допис школама за 2012/13 годину

Допис школама за 2012/13 годину

ДИРЕКТОРИМА ОСНОВНИХ ШКОЛА ДИРЕКТОРИМА СРЕДЊИХ ШКОЛА РУКОВОДИОЦИМА АКТИВА Регионални...